FEI SOLIDARITY KAMP

Pripremni kamp potencijalnih reprezentativaca u preskakanju prepona Saveza za konjički sport Srbije za olimpijske i FEI discipline 2016.godine ,održan je u konjičkom klubu “Graničar” u Novom Sadu od 07.-11.08.2016.godine.Kampu organizovanom od strane Saveza, a uz podršku FEI Solidarity fonda, prisustvuje 20 jahača sa svojim konjima.Savezni selektor Boško Ristić pripremio je petodnevni program sastavljen u cilju podizanja opšteg nivoa spremnosti jahača i konja uz pomoć legendarnog srpskog trenera, gospodina Rajka Dokića.U okviru kampa su pored svakodnevnih treninga održana i predavanja zahvaljujući Dejanu Iliću, dr Stefanu Đokoviću,Saši Miliću sa temama “Kondicioni trening” , “Ishrana konja” i “Nega kopita”.

Na kampu potencijalnih reprezentativaca su prisustvolali I naši članovi: Luka Miodragović I Vanja Poček

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *